آموزش نصب دوربین لامپی v380

برای نصب اپلیکیشن V380PRO، ابتدا باید نسخه‌ای از اپلیکیشن  V380 PRO که متناسب با دستگاه شماست را نصب کنید.

پس از نصب، اپلیکیشن را باز کنید. اگر تمایل دارید، می‌توانید در اپلیکیشن ثبت‌نام کنید. بر روی گزینه “Quick Registration” کلیک کنید. ثبت‌نام در این اپلیکیشن این امکان را فراهم می‌کند که دوربین‌های اضافه شده در حساب کاربری شما ذخیره شده و در صورت ورود به حساب کاربری در دستگاه دیگر، می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید، بدون نیاز به افزودن مجدد آن‌ها به گوشی یا دستگاه دیگر. اگر تمایل به ساخت حساب کاربری ندارید، بر روی گزینه “Local login” کلیک کنید.

برای نصب سریع دوربین لامپی V380 با استفاده از وای‌فای داخلی دوربین، ابتدا دوربین را به حالت وای‌فای داخلی یا نقطه دسترسی ببرید. برای این کار، سه بار با استفاده از آچار مناسب بر روی دکمه ریست ضربه بزنید. اگر این کار به درستی انجام شود، پیام صوتی را خواهید شنید که وضعیت دوربین به حالت نقطه دسترسی تغییر کرده است.

در این حالت، دوربین یک شبکه وای‌فای با عنوان آغاز از MV و ادامه آن شماره دوربین (مثلاً MV987654321) ایجاد می‌کند. از بخش وای‌فای گوشی خود به این شبکه متصل شوید.

بعد از اتصال به این شبکه وای‌فای، با پیام “اینترنت در دسترس نیست” مواجه می‌شوید که طبیعی است، زیرا شبکه وای‌فای داخلی دوربین به اینترنت متصل نیست و تنها برای اتصال مستقیم به دوربین در فواصل نزدیک مناسب است.

برای ادامه، در صفحه جدید بازشده، بر روی گزینه “Search for device” کلیک کنید یا صفحه را به پایین بکشید. پس از این مرحله، اپلیکیشن به صورت خودکار دوربین را شناسایی و به لیست دوربین‌های شما اضافه خواهد کرد.

در مرحله بعد، به منظور حفظ امنیت، باید یک پسورد برای دوربین تعیین کنید. پسورد مورد نظر خود را در دو قسمت مشخص شده وارد کنید. این پسورد باید شامل 8 کاراکتر، شامل عدد و حروف باشد. و در نهایت، با کلیک بر روی پنجره جدید بازشده، می‌توانید تصاویر دوربین را مشاهده کنید.